KONST / Litografier / Färglitografi 12577095
nr 1257 7095
Ulla Ohlson
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/60. Motivet: 42x28 cm
Ulla Ohlson, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:01:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
500 kr
600 kr